Header image header image 2  
22.2.2012
  || DOMŮ |
   
 

Jarní očista programu pomocí biorezonance

Jaro je dobou probouzení energie přírody, jejíž přirozeností je vystupovat vzhůru. Je to podobný proces jako na podzim, kdy zase energie klesá, vtahuje se dovnitř. V rostlinách začíná proudit míza, uložená přes zimu ve spodních částech rostlin- v kořenech. Krevní oběh u zvířat a také lidí zaznamenává zvýšenou aktivitu. Není divu. Produkty metabolismu pravidelně doplňované sytou, zahřívající stravou jsou pro tělo překážkou pro tvorbu energie a nové krve. Buňky doslova větrají, stejně jako my při jarním úklidu. Tělo je najednou zaplavené nežádoucími látkami a musí vyvíjet obrovské množství energie k jejich neutralizování a odstraňování. Může si za to vlastně samo- je tvořeno ze 70 % vodou, která jak je známo je výborným rozpouštědlem. Mastné kyseliny a cholesterol se zase postarají o ty jedy, které netvoří vazbu s vodou. A konečně tukové, svalové a pojivové tkáně přijmou a zadrží ty ostatní. My se však nedáme a nastartujeme jarní očistu.

V úvodu terapeutického sezení pomocí Bachových květů zklidníte svoji psychiku a připravíte tělo na působení biorezonančních frekvencí, které nastartují úklid vašeho těla - specificky aktivují vašeho "vnitřního lékaře".

Pomocí přístroje Bicom-Optima pak terapeut zjistí váš aktuální energetický stav, podle kterého zvolí základní biorezonanční program. Ten pomocí elektrod sejme aktuální frekvence, vyzařované vaším tělem. Přístroj je schopen pomocí své databáze a algoritmů, které se vyvíjejí již přes třicet let tyto frekvence rozpoznat a rozdělit je na dobré a špatné. Ty dobré zesílí, špatné invertuje a výslednou upravenou frekvenci opět pomocí elektrody vyšle zpět do vašeho těla.

Následně se pak zaměříme na detoxikaci jater, ledvin a lymfy.

Jako bonus pak obdržíte návrh doporučené stravy podle orgánů a pentagramu tradiční čínské medicíny. Dodržování těchto doporuční pak, zejména na jaře, výrazně zvýší účinek očisty.

Tato biorezonanční očista je připravena univerzálně tak, aby byla přínosem skutečně pro všechny. Nejedná se o lékařské vyšetření, ani o klasickou diagnostiku.

Terapeutické sezení trvá cca 45 minut. Je neinvazivní, zcela bzbolestné, bez vedlejších účinků. Určeno pro všechny věkové skupiny. Není vhodné pro těhotné ženyy a pro osoby s implantovaným kardiostimulátorem.

 

Cena sezení je stanovena na 600,- Kč.

 

V případě zájmu volejte 725 444 015, případně nás kontaktujte mailem na gregusj@volny.cz